Psühholoog

Minu nimi on Merike Ots. Olen haridusellt psühholoog. Lisaks olen õppinud erinevaid teraapiaid (NLP ehk Neuro-linguistic programming, EFT ehk Emotional freedom technique, heliteraapia, access consciousness kehatehnikad ja rännaku teraapia), mis täiendavad minu tööd igapäevaselt.

Töötan psühholoog, terapeut, coach ja superviisorina haridusasutustes, ettevõtetes ja eravastuvõtus. Olen teinud koostööd erinevate asutustega nagu nt: Sisekaitseakadeemia, Domus Kinnisvara OÜ, Tammer OÜ, Tallinna Majanduskool, Käru Kool, Kajamaa Kool jne. Töötan nii individuaalselt kui ka gruppide ja meeskondadega. Töös kasutan tihti avatud küsimusi, NLP tehnikaid, füüsilist liikumist ja metafoorkaarte.

Olen läbinud 2,5 aastase superviisori ja coachi väljaõppe (International Supervision and Coaching Institute 2016-2018) ja oman ANSE standarditele vastavat sertifikaati, tase 6. Kuulun Eesti Supervisooni- ja Coachingu Ühingu liikmete hulka.

Olen veendunud, et iga inimese sees on olemas kõik vastused. Õigete vastuste jaoks on vaja vaid õigeid küsimusi, metoodikaid ning neid toetavat suhtumist.